top of page

Časté dotazy

Kde se s Vámi můžu setkat? Má Vaše kancelář parkování?

Sídlíme v budově City Element v Praze na Pankráci, kde můžete i pohodlně zaparkovat. Bude-li to pro Vás jednodušší, můžeme přijet někam za Vámi, anebo se můžeme setkat například na některé z dalších devíti poboček kanceláří Scott.Weber po Praze.

Můžu mít s Vámi konzultaci i na dálku?

Samozřejmě. Můžeme se spojit telefonicky nebo přes aplikace umožňující konferenční hovory jako je Zoom, Google Hangouts, Microsoft Teams, Skype apod.

Kolik mě budou stát Vaše právní služby?

Nejprve s Vámi důkladně probereme Váš případ – tuto úvodní konzultaci u nás máte vždy zdarma. Dále od nás dostanete cenovou nabídku na požadované služby.

 

Jednáme fér a vždy se Vám budeme snažit sdělit konečnou částku. Nicméně u některých služeb (jako je například zastupování před soudem či pravidelné konzultace) není možné konečnou částku předem odhadnout. V takovém případě Vám za naši práci budeme účtovat hodinovou sazbu dle vzájemné dohody, vždy však na jednotky minut (tj. po 6 minutách naší práce) – nemusíte se tedy bát, že Vám za 10 minut budeme účtovat celou hodinu.

 

Pokud usoudíte, že budete naše služby potřebovat dlouhodobě a v pravidelném rozsahu, umíme se dohodnout i na měsíčním paušálu.

DSCF2762_komprimovano_cropped.jpg

Nečekejte,
kontaktujte nás!

Jsme advokáti digitálního věku – flexibilní, online a bez stohů papírů. Napište nám:

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

bottom of page