top of page

Kdo jsme

Jsme Zdeněk a Martin a společně jsme založili Advocuts. Léta praxe v advokacii nás naučila, v čem spočívá naše hlavní síla: nebojíme se jít do sporu a v krizové komunikaci se cítíme jako ryba ve vodě. Když si myslíte, že všechna řešení už selhala, nastupujeme my.

Řídíme se zlatým pravidlem „dvakrát měř, jednou řež“. Umíme trpělivě usilovat o dohodu a navrhovat konstruktivní řešení. V případech, kdy smírná cesta končí, umíme být ostří. Budeme za Vás říkat i poslouchat nepříjemné věci a Vy se jimi nebudete muset zabývat.

Na vysekávání klientů z problémů nejsme sami dva. Máme vybudovanou síť spolupracujících právníků a právniček, kteří jsou odborníky ve svých oborech. Díky tomu se nemusíte bát obrátit se na Advocuts s čímkoliv. Vždy Vám nabídneme kvalitní a komplexní právní služby.

Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře nebo na emailu info@advocuts.cz.

DSCF2888_komprimovano.jpeg
DSCF2710_komprimovane.jpeg

JUDr. Martin Solil

Martin ukončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v roce 2013. Tou dobou ještě jako student sbíral své první roky praxe v renomované advokátní kanceláři Havel a Holásek. Následně nastoupil na dráhu advokátního koncipienta v „rodinné“ advokátní kanceláři Solil, Linke, Richtr & spol. Bohaté zkušenosti téměř ze všech oborů práva pak od roku 2014 sbíral i v advokátní kanceláři Arzinger & Partners, kde se potkal se svým aktuálním parťákem Zdeňkem.

Mezitím také několik měsíců vykonával praxi na Okresním soudu na Praha-východ, kde měl mimo jiné možnost nahlédnout do rozhodovacího procesu soudců. V roce 2016 v rozmezí pár měsíců stihnul úspěšně složit advokátní zkoušky, obhájit rigorózní práci a pořídit si první dítě. V roce 2017 se Martin plně vrhnul do advokátního života, v němž se věnuje svým klientům skoro stejně oddaně jako své, nyní čtyřčlenné, rodině.

 

Martin se vzhledem ke svým dosavadním zkušenostem zaměřuje zejména na sporovou agendu našich klientů – ať už jde o trestní, civilní nebo obchodní právo. Hlavní Martinovou náplní práce se tak stalo vyjednávání o kompromisech, případně bojování za práva klientů před civilními či trestními soudy. Když zrovna nepracuje, věnuje se své rodině nebo si jde po práci zaběhat a vyčistit si hlavu.

Kontaktovat mě můžete pomocí kontaktního formuláře nebo na emailu solil@advocuts.cz.

Martin

Mgr. Zdeněk Horák

Zdeněk ukončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v roce 2014. V advokacii však působí již od roku 2010, kdy nastoupil jako student do advokátní kanceláře Arzinger & Partners. Zde nasbíral mnoho cenných zkušeností a po dokončení studií tady vykonával i svou koncipientskou praxi.

Po složení advokátních zkoušek se Zdeněk vydal na dráhu samostatného advokáta, brzy však spojil síly s kamarádem Martinem. Nejoblíbenější náplní práce jsou pro Zdeňka spory. Velká část jeho práce nicméně spočívá i v jejich prevenci – pro své klienty zajišťuje komplexní právní servis, přípravu smluv a poradenství, a to v oborech občanského, obchodního i pracovního práva.

 

Zdeňkovými klienty jsou nejčastěji společnosti pohybující se na trhu s nemovitostmi a startupy, své služby však poskytuje i klientům z veřejné sféry, a to zejména v oblasti veřejných zakázek. Zdeňkovi nedělá problém poskytovat právní služby v angličtině. Po práci si nejradši jde zahrát tenis.

Kontaktovat mě můžete pomocí kontaktního formuláře nebo na emailu horak@advocuts.cz.

DSCF2704_komprimovane.jpeg
Zdenek
DSCF2762_komprimovano_cropped.jpg

Nečekejte,
kontaktujte nás!

Jsme advokáti digitálního věku – flexibilní, online a bez stohů papírů. Napište nám:

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se Vám jak jen to bude možné.

Kontaktni formular
bottom of page