top of page

Vláda schválila zrušení elektronické evidence tržeb od 1. 1. 2023

  • 8. 11. 2022
  • Minut čtení: 1

Aktualizováno: 11. 3. 2024


Vláda dne 9. 3. 2022 schválila návrh Ministerstva financí ČR, kterým se zrušuje zákon o evidenci tržeb. Účinnost vládního návrhu zákona je stanovena k 1. lednu 2023. To znamená, že se od příštího roku již nevrátí zákonná povinnost elektronicky evidovat tržby, která byla téměř dva roky pozastavena v souvislosti s pandemií COVID-19. Vládou schválený návrh zákona nepočítá s dalším provozováním systému EET na straně Finanční správy, a to ani pro dobrovolně evidující podnikatele.


Vítáme velké ulehčení pro naše klienty z oboru gastro průmyslu a retail obchodu.


Pokud budete mít zájem o podrobnější informace, neváhejte se na nás obrátit



 
 

Řešíte něco podobného?

Napište nám. Přijdeme s plánem jak to vyřešit.

Hero image_mobile_tinified.jpg

Nečekejte,
kontaktujte nás!

Jsme advokáti digitálního věku – flexibilní, online a bez stohů papírů. Napište nám:

Sledujte náš právní zpravodaj

Zadejte e-mail a jednou měsíčně vám pošleme právní informace, které stojí za pozornost, bez zbytečného marketingového šumu.

bottom of page